QJ-KC5 Ozon Jeneratörü
QJ-KC5 Ozon Jeneratörü

QJ-KC5 Ozon Jeneratörü

Araç egsozundan kaynaklanan Karbonmonoksit gibi zararlı gazlar, tozlar ve araç içi statik elektrik plazma patentli teknoloji sayesinde yok edilmektedir.

Fonksiyonel Çalışma Özelliği ile Rahat Kullanım
Ozon Jeneratörü QJ-KC5 kullanılan araçlarda hava kalitesinin artışı ile konforlu ve stressiz bir ortam sağlanmaktadır. Araç egsozundan kaynaklanan Karbonmonoksit gibi zararlı gazlar, tozlar ve araç içi statik elektrik plazma patentli teknoloji sayesinde yok edilmektedir.

Ozon Jeneratörü QJ-KC5 ile saatte 5 g ozon üretimi

8 - 10 milyon negatif iyon üretimi

Paslanmaz çelik malzeme ile uzun süre kullanma garantisi

5 dakika ozon 5 dakika iyonizer üretimi olarak zaman ayarlama ve ekrandan takip

Corona discharge tipi ozon üretimi

Kolay kullanımlı LED kontrol paneli

Tekerlekli hareketli gövde

Kullanım Alanları

Araç içerisinde Formaldehit, Amonyak, Benzen gibi zararlı VOC’lerin (Uçucu organik bileşenler) yok edilmesinde, İstenmeyen sigara, yemek kokuları ve bunlardan kaynaklı bakteri ve virüslerin giderilmesinde, Havada bulunan toz ve statik elektriğin iyonizer özelliği sayesinde ortadan kaldırılmasında kullanılır. Ozon Jeneratörü QJ-KC5 kullanılan araçlarda hava kalitesinin artışı ile konforlu ve stressiz bir ortam sağlanmaktadır. Araç egsozundan kaynaklanan Karbonmonoksit gibi zararlı gazlar, tozlar ve araç içi statik elektrik plazma patentli teknoloji sayesinde yok edilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR