OGZ-1 Ozon Jeneratörü
OGZ-1 Ozon Jeneratörü
OGZ-1 Ozon Jeneratörü
OGZ-1 Ozon Jeneratörü
OGZ-1 Ozon Jeneratörü

OGZ-1 Ozon Jeneratörü

Fiyat : ₺2.000,00(KDV Dahil)
₺703,00 'den başlayan taksitlerle

Ozon jeneratörü OGZ-1 ile üretilen ozon gazı, havada bulunan tüm zararlı bakteri ve virüslere etki eder ve kullanıldığında her türlü kokunun gitmesini sağlar.

Fonksiyonel Çalışma Özelliği ile Rahat Kullanım
Ozon jeneratörü  OGZ-1 ile üretilen ozon gazı, havada bulunan tüm zararlı bakteri ve virüslere doğrudan etki eder. Ozon gazı kullanıldığı yerin sterilizasyonunda ve her türlü kokunun giderilmesinde son derece etkilidir.

Ozon Jeneratörü  ile saatte 1 g ozon üretimi
Korozyona dayanıklı malzeme ile uzun süre kullanma garantisi
60 dakikaya kadar geri sayımlı zaman ayarlama seçeneği
Hem hava hem de su ozonlama
Sessiz çalışma özelliği

Kullanım Alanları
Otel odaları, restoranlar, toplantı salonları ve barlar gibi tüm kapalı mekanların sterilizasyonu ve her türlü kötü kokunun giderilmesi, Restoran, otel ve catering firmalarının mutfaklarının (yüzey, ekipman ve buzdolabı) sterilizasyonu Marketlerin açık gıda bölümleri, Yemekhaneler ve gıda depolarının sterilizasyonu, Gıdaların ozonlu suyla yıkanarak, üzerindeki tüm bakteri ve zararlıları öldürülmesi ve tarımsal ilaçların okside edilerek etkisinin yok edilmesi. Araçların (hususi, toplu taşıma, servis araçları) detaylı sterilizasyonu ve klima kanallarının temizlenmesi Küçük ve büyük ölçekli su sebillerinin sterilizasyonu