M200C İyonizerli Ozon Jeneratörü
M200C İyonizerli Ozon Jeneratörü
M200C İyonizerli Ozon Jeneratörü
M200C İyonizerli Ozon Jeneratörü

M200C İyonizerli Ozon Jeneratörü

Fiyat : ₺689,00(KDV Dahil)
₺242,18 'den başlayan taksitlerle

İyonizerli Ozon Jeneratörü havadaki virus bakterileri öldürür ve iç mekan kirliliğini önlemektedir. Kullanılan yerde orman havası yaratmaktadır.

Fonksiyonel Çalışma Özelliği ile Evinizde ve Ofisinizde Rahat Kullanım
Havadaki virus bakterileri öldürür,iç mekan kirliliğini önler,Orman havası yaratır.Hava ile bulaşan hastalıkların önlenmesinde ve kötü kokuların yok edilmesinde kullanılır.Solunum yolu ve astım hastalarını rahatsız edebilecek kötü havayı uzaklaştırır.İyonizer özelliği sayesinde kronik yorgunlukları engeller ve akciğer fonksiyonlarını olumlu etkiler.Elektrostatik iyonizasyon plasma teknolojisi ile havadaki küçük parçacıkları absorbe eder.Hava kalitesini iyileştirerek bağışıklığı ve uyku kalitesini artırır. 

 

Çalışma Modu

Butona 1 kere basıldığında led gece ışığı ile birlikte  iyonizer aktif hale gelir ,15 dk aralıklarla ile 1dk ozon çıkışı sağlanır ve döngüsel olarak devam eder.

Butona 2 kere basıldığında led gece ışığı flaş modu  aktif hale gelir  30 dk boyunca  ozon çıkışı sağlanır.

Butona tekrar basarak cihazı kapatabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları
Ev, ofis, banyo, depo, garaj, bodrum, çatı katı, tavan arası ve çamaşır odası kullanımlarına uygundur.
 

Ozon Gazının Avantajları
Rutubet, küf, bakteri ve virüsleri yok ederek ortamdaki oksijen seviyesini yükseltir. Kokuları uzaklaştırarak temiz ve fresh bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur. Hastalıkların bulaşma riskini önler.