Antiaging Krem
Antiaging Krem
Antiaging Krem

Antiaging Krem

Fiyat : ₺159,90(KDV Dahil)

Hyaluronik Asit ve Ozon ile cilde oksijen ve nem verir.Kırışıklık ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.Cilt tonu farklılıkları ve sarkmaları engeller.Oksijen ile cildin hücre yenilenmesini destekleyerek daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar,gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

50 ml

Cilt yüzeyine uygulandığı anda cildin nemi ile aktive olan ozon, cilt yüzeyindeki hücrelere nüfuz ederek hücrelerdeki oksijenlenmeyi attırır.
Hücre metabolizmasındaki oksijenlenmenin artması hücre yenileme hızını da takviye eder.
Artan hücre yenilenme hızı hem birçok cilt sorununun çözümünde hemde önceden cilt yüzeyinde kalan kötü görünümlü izlerin onarımına yardımcı olur.

Cildinizde hiçbir rahatsızlık olmasa bile düzenli olarak  kullanarak cildinizi ihtiyaç duyduğu oksijene kavuşturup erken yaşlanma belirtilerinin önüne geçebilirsiniz.

Kullanımı

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere yüzünüzü  yüz yıkama jeli ile  yıkayıp kuruladıktan sonra gözaltınızda dahil olmak üzere kullanmanız önerilir. İçeriğindeki bitkisel yağlar sayesinde cildin günlük ihtiyacı olan nem ve vitaminleri karşılar. Ozon içeriği ile cilt hücrelerinde antioksidan üretimini belirgin artırarak güçlü anti-aging etki yaratır. Cildin güneş ışınlarına karşı dayanıklılığını artırır.