5GOA Ozon Jeneratör Hücresi
5GOA Ozon Jeneratör Hücresi

5GOA Ozon Jeneratör Hücresi

Fiyat : ₺1.750,00(KDV Dahil)
₺615,12 'den başlayan taksitlerle

5GOA Ozon Jeneratör Hücresi, seramik tüpler, düşük çalışma voltajı ve yüksek dielektrik değişmezi ile çalışır ve kolay kolay arıza yapmaz.

Fonksiyonel Çalışma Özelliği ile Evinizde ve Ofisinizde Rahat Kullanım
5GOA Ozon Jeneratör Hücresi; Seramik tüpler düşük çalışma voltajı ve yüksek dielektrik değişmezi ile çalışır ve kolay kolay arızalanmaz. Dielektrik materyali, yüksek sıcaklıkta sinterlenmiş yüksek saflıkta alüminyum oksitten imal edilmiştir.  Titanyum Alaşımlı iç elektrotlar ve güçlü aygıt yazılımı daha iyi bir performans sunar. Ozon hücresinin başlıkları ve ozon çıkışları politetrafloretilen’den imal edilmiştir. Paslanmaya dirençli silikon conta kullanılmıştır.  Aluminyum alaşımlı iç ve dış radyatör, ısıyı dağıtmada çok etkilidir. Böylece Ozon tüpü sürekli çalışabilir.
 
Otomatik Döngüsel Çalışma ve Durma Modlu Dijital Zamanlayıcı Ünitesi
Çift Hava Soğutmalı Seramik Korona Deşarj Ünitesi ve Kapalı Elektronik Yüksek Voltaj Modülünden oluşur. Ozon çıkış ayarı yapılabilir. De monte bir üründür, Ozon üretiminin sağlanması için Hava Pompası veya Oksijen Girişi ile beslenmesi gerekmektedir. Eğer cihaz uzun süre çalıştırılırsa, ozon üretimindeki düşüş %5’den az olur. Normal şartlartda 20000 saatten fazla çalışma ömrü vardır.
 
Kullanım Alanları
Hava sterilizasyonunda,Ozonlu yağ üretiminde,seralarda haşere ve böceklerin uzaklaşmasında (Pestisit kullanımını önemli derecede azaltır),su sterilizasyonunda ve zararlı maddelerin giderilmesinde,lağım sularının temizlenmesinde kullanılabilir.
 
Ozon Gazının Avantajları
Ozon cihazı küf oluşumunu önler, havada uçuşan partikül ve bakterileri yok eder. Aynı zamanda iyonizer tarafından arındırılan havayı, ozon gazı ile daha fresh ve Oksijen bakımından daha zengin hale getirir.  İyonizer özelliği sayesinde kronik yorgunlukları engeller. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR