10GWOA Ozon Jeneratörü Hücresi
10GWOA Ozon Jeneratörü Hücresi

10WGOA2 Ozon Jeneratörü Hücresi

Fiyat : ₺1.875,00(KDV Dahil)
₺659,06 'den başlayan taksitlerle

Seralarda haşere ve böceklerin uzaklaşmasında, suyun temizlenmesi ve sudaki zararlı maddelerin giderilmesinde lağım sularının temizlenmesinde  kullanılabilir.

Fonksiyonel Çalışma Özelliği ile Evinizde ve Ofisinizde Rahat Kullanım
Seramik tüpler düşük çalışma voltajı ve  yüksek elektrik değişmezi ile çalışır kolay kolay arızalanmaz.Dielektrik materyali,yüksek sıcaklıkta sinterlenmiş yüksek saflıkta alüminyum oksitten imal edilmiştir.
Titanyum Alaşımlı iç elektrotlar ve güçlü aygıt yazılımı daha iyi performans sunar.Ozon hücresinin başlıkları ve ozon çıkışları politetrafloretilen'den imal edilmiştir.Paslanmaya dirençli slikon conta kullanılmıştır.
  
Otomatik Döngüsel Çalışma ve Durma Modlu Dijital Zamanlayıcı Ünitesi
Alüminyum alaşımlı ve iç dış radyatör,ısıyı dağıtmada çok etkilidir ve böylece ozon tüpü sürekli çalışabilir.Eğer cihaz uzun süre çalıştırılırsa , ozon üretimindeki düşüş %5'den az olur.Normal şartlarda 20000 saatten fazla çalışma ömrü vardır.
 
Kullanım Alanları
Hava Sterilizasyonunda,Ozonlu yağ üretiminde,seralarda haşere ve böceklerin uzaklaşmasında (Pestisit kullanımını önemli derecede azaltır),su sterilizasyonunda ve sudaki zararlı maddelerin giderilmesinde, lağım sularının temizlennmesinde kullanılabilir.
 
Ozon Gazının Avantajları
Rutubet,küf,bakteri ve virüsleri yok ederek ortamdaki oksijen seviyesini yükseltir.Kokuları uzaklaştırarak temiz ve fresh bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.Hastalıkların bulaşma riskini önler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR